Szukam pracy

Moje doświadczenie zawodowe jest związane z informatyką i techniką – przede wszystkim motoryzacyjną. Zajmowałem się tworzeniem: treści (o zagadnieniach inżynierskich i eksploatacyjnych), ilustracji (grafiki, zdjęcia), ich zarządzaniem oraz przygotowaniem do publikacji na papierze lub w internecie. Współpracowałem przy tworzeniu serwisów www lub samodzielnie je tworzyłem i administrowałem nimi. Do moich zadań należało też tłumaczenie na język polski angielskojęzycznych tekstów z branży technicznej.

Potrafię zdobywać i przekazywać swą wiedzę w formie artykułów, poradników lub dokumentacji oraz bezpośrednio, co wykorzystywałem w trakcie prowadzenia szkoleń. Umiejętność pracy z klientami zdobywałem przy prowadzeniu sklepu internetowego oraz we własnej działalności gospodarczej ze sklepem stacjonarnym. W pracy redakcyjnej współpracowałem z innymi autorami – jako sekretarz redakcji lub wydań, co wiązało się z pracą pod presją czasu i nauczyło mnie dobrej organizacji zadań. W pracy zespołowej miałem do czynienia z wieloma formami organizacyjnymi (firmy prywatne, korporacje, instytucje akademickie, samorządowe lub rządowe). Ich specyfika jest mi dobrze znana.

Wraz z rozwojem technologii uczyłem się i wdrażałem do praktycznego wykorzystania nowe programy, usługi i urządzenia. Takie wyzwania są dla mnie bardzo motywujące i jestem na nie gotowy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

05.2016 – 07.2020
Wydawnictwo Off-Road PL
dziennikarz, fotograf, grafik, webmaster, sekretarz wydań, instruktor
Zdobywanie informacji, testowanie samochodów 4×4 i quadów, pisanie artykułów, korygowanie tekstów, fotografowanie, tworzenie i zarządzanie serwisami www, przygotowywanie materiałów informacyjnych, udział w organizacji imprez Camp Jeep PL i szkoleń z jazdy terenowej.
03.2012 – 11.2014
Sklep Familia

właściciel firmy
Zorganizowanie i prowadzenie sklepu detalicznego ze zdrową żywnością: remont i przygotowanie lokalu, zatowarowanie, sprzedaż, logistyka, marketing i reklama.

03.2003 – 06.2010
Wydawnictwo Off-Road PL
dziennikarz, fotograf, ilustrator, sekretarz redakcji i wydań, webmaster, sprzedawca
Zdobywanie informacji, testowanie pojazdów, pisanie i korekta artykułów, tworzenie makiet stron,tworzenie ilustracji technicznych i grafik, fotografowanie, tworzenie i zarządzanie serwisami www,udział w organizacji szkoleń z jazdy terenowej, prowadzenie sklepu internetowego ze sprzętem off-road.
02.2000 – 03.2002
Onet.pl
asystent managera 
Opracowywanie zakresu funkcjonalności produktów działu Biznes i komunikacja, monitorowanie, analiza i raportowanie działań konkurencji.
01.1996 – 01.2000
ACK Cyfronet Kraków
starszy specjalista, instruktor
Tworzenie projektów stron i zawartości serwisów www, przygotowywanie infografik sieciowych, wdrażanie technologii multimedialnych, prowadzenie szkoleń dotyczących usług sieciowych.
01.1997 – 06.1998
Ośrodek Informatyki Terenowy Bank Danych Urzędu Wojewódzkiego
specjalista
Współpraca przy tworzeniu serwisu www Urzędu Wojewódzkiego
04.1994 – 06.1995
A&BBPL Sp. z o.o.
tłumacz, webmaster
Udział w tłumaczeniu z jęz. angielskiego na jęz. polski podręcznika użytkownika programu MathCad 5.0, tworzenie serwisu www, opracowanie katalogów produktów.
 

WYKSZTAŁCENIE

10.1988 – 06.1995
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
kierunek: mechanika i budowa maszyn
specjalizacja: konstrukcja i badania pojazdów samochodowych
poziom wykształcenia: magister inżynier
Praca dyplomowa zawierała wykonanie i przebadanie pojazdu trójkołowego z przechylanym zawieszeniem sprzężonym poprzecznie oraz opracowanie na tej podstawie koncepcji projektu pojazdu wykorzystującego to innowacyjne zawieszenie.
 

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW

angielski: poziom średni
niemiecki: poziom podstawowy
 

UMIEJĘTNOŚCI

MS Office, CorelDraw, WordPress, Autodesk Fusion360, DaVinci Resolve Studio, Subiekt GT, praktyczna znajomość techniki warsztatowej, podstawowa umięjętność spawania MIG, MAG i MMA.
 

ZAINTERESOWANIA

Projektowanie i konstrukcja maszyn, grafika i wzornictwo przemysłowe, fotografika i wideo, ogrodnictwo i permakultura.
 

CV w formacie PDF

 

KONTAKT

Zapraszam do skorzystania do formularza kontaktowego